O firmie

Prezentując Państwu naszą firmę mamy nadzieję, iż przedstawione informacje skłonią Państwa do nawiązania kontaktu z nami, który docelowo mógłby zaowocować wzajemną współpracą dającą korzyści obu firmom.
„Ekopromal” Firma Produkcyjno – Handlowa Andrzej Majda i Renata Bosak zastała założona w 1995 roku wpisem do ewidencji działalności gospodarczej 20 lutego tegoż że roku, rozpoczęcie działalności nastąpiło 2 maja 1995 roku.
Posiadane przez nas wiedza, doświadczenie oraz park maszynowy obsługiwany przez doświadczoną załogę, gwarantującą  wysokiej  jakość wykonywanych produktów i usług. Nasze wieloletnie doświadczenie szereg zadowolonych klientów  pozwala nam realizować projekty dla najbardziej  wymagających klientów, poprzez stosowanie najnowszych technologii  dostępnych na naszym rynku.

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które nie boi się nowych wyzwań. Nieustannie podnosimy kwalifikacje naszych pracowników i  poszukujemy najlepszych rozwiązań nowych technologii, które pomogą nam produkować wyroby o lepszych parametrach i jeszcze bardziej konkurencyjnych cenach. Naszym zadaniem jest sprostanie Państwa oczekiwaniom i preferencjom poprzez kompleksową obsługę oraz realizacje zleceń w krótkim czasie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku i potrzebom rynku uruchomiliśmy dział zajmujący i specjalizujący się w technice LED. Tworząc ten dział dobraliśmy do współpracy sprawdzonych partnerów na rynku europejskim i naszym opierając się na ich bogatym doświadczeniu wiedzy i przede wszystkim jakości oferowanych komponentów.

Produkty nasze wykonane  są z najlepszej jakości materiałów. Produkty oparte są wyłącznie na sprawdzonych komponentach nie tylko na naszym rynku ale i europejskim.

Dzięki zastosowanej technologii oraz dobrze dobranych komponentów oraz parametrów produkujemy niezawodne i bardzo wysokiej jakości oświetlenie led. Nasze systemy oświetlenia posiadają szereg właściwych i unikalnych cech i parametrów stanowiących ich zalety . Dobierając komponenty do produkcji ważymy ich zalety i wady podejmujemy właściwe decyzję o wyborze odpowiedniego systemu oświetlenia uwzględniając oczekiwane parametry i warunki eksplantacji. Lampy nasze są w 100% produktem polskim.